Bluebell Logo

Hakkımızda

Vizyon ve Misyonumuz
Çocuk giyim, özellikle de yenidoğanlar ve bebekler için kıyafetler, düşük kaliteli materyallerden ve kalitesiz dikimden kesinlikle hazzetmemektedir. Hiç bir sevgidolu anne kendi çocuğuna sentetik ve düşük kalitede giysi almaz. Ne de olsa, iyi kalite yönünde yapılan kıyafet tercihi, bebeğin sadece iyi ruh hali için değil, genel olarak onun sağlığı için de vazgeçilmez bir koşuldur.
İşte "Bluebell" şirketimizin ana misyonu bebeğin hem sağlığını hem de esenliğini korumaktır. Bizler ebeveynlere çocuklarına güzel ve dikkatli bakmalarına yardımcı oluyoruz. Vizyonumuz ve başarımızın anahtarı da çocuklara olan sevgimizde saklıdır.

Biz kimiz
"Bluebell" firması, büyük enerji barındıran ve yaratıcılığa ilham veren şehirler güzeli İstanbul'un merkezinde bulunan, hızla gelişen, genç ve dinamik bir şirkettir. Şirketin personel kadrosu tam bir takım olup enerjik ve deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır: bünyemizde satış ve yönetim kadroları haricinde tasarımcı arkadaşlar, kumaş teknologları, dikim ustaları çalışmaktadır.
Şirketimizin her çalışanının, firmamızın gelişimini hedefleyerek ve bunun yanısıra birer anne veya baba olarak, tasarımlar geliştirme, ürün çeşitliği konusunda fikirler yürütme ve böylece katkıda bulunabilme olanağı mevcuttur. Her ay çeşitli güzel renkli kumaşlardan yapılmış, aralarında uygunluk arz eden ve birlikte tamamlanmış koleksiyonlar oluşturan yeni güzel modelleri ürün çeşitliliğimize eklemiş bulunmaktayız.

Ne yapıyoruz
Bizler "Bluebell" şirketimiz bünyesinde, sıfır ile iki yaş arasındaki bebekler için giyim tasarımı yapıyor, koleksiyonlar oluşturuyor, akabinde özenle dikim yapıp müşterilere sunmuş bulunuyoruz. "Bluebell" ürünleri, dikkatle gerçekleştirilen ve üretim sürecinde somutlaşan zengin hayalgücü ve ilhamın kaliteyle birleşmesinin meyvesidir. Elimizde yenidoğanlar için setlerin, farklı sezonlara uygun çeşitli bebek kıyafetlerinin, takımların çok büyük bir seçim yelpazemiz var.

Avantajlarımız
Bizim ürünlerimizi farklı kılan en önemli ayrıcalıklarımız – kalitemiz ve kalıplarımızdır:
*** Kalite: üretim sürecinde Bizler A) sadece yüksek kalite iplikten yapılan % 100 pamuk kumaşları işliyoruz; dolayısıyla ürünlerimiz deforme olmuyor, yıkanmada renk vermiyor, uzamıyor, gerilmiyor ve uzun süre giyinebiliyor; B) sadece zorunlu testten geçmiş yüksek kalitede, nikel içermeyen düğmeler ve tokalar, bağcık ve fermuarlar, aksesuar ve parçaları kullanıyoruz; tüm aksesuarlarımız Avrupa standartlarına uygun, kaliteli, hipo-alerjik aksesuarlardır (Tüm YKK sertifikalarımız mevcuttur).
*** Tasarım ve Kalıplarımız: Deneyimli uzman tasarımcılarımız modeller üzerinde özenle çalışmakta, onları kusursuz hale getirmektedir. Biz kumaştan tasarruf etmeyi çalışmıyoruz, ürünlerimizin boyları gerçekleriyle her zaman birebir aynıdır. Bunların haricinde her bir Bluebell tasarımı benzersizdir, her birinin kendine has bir rivayeti vardır, üstelik bunun yanısıra her tasarım Anne ve Babalar'dan oluşan bir eleştiri ekibimiz tarafından onaylanmaktadır. Dolayısıyla ürünlerimizin her birimi üzerine özenle profesyoneller çalışmakta; bu nedenle de ürünlerimizin kalitesinden yana hiçbir şüpheniz olmayacaktır.

Hizmetinizdeyiz
Ürünlerimizle ilgilendiyseniz, Sizleri güzel şehrimiz İstanbul'da görmekten, şirketimizde ağırlamaktan ve show-room’umuzda ürünlerimizi göstermekten büyük bir mutluluk duyarız. İsteğiniz üzerine Sizlerin siparişleriniz de hemen burada alınabilir.
Bunun yanısıra siparişlerinizi buralara gelmeden de uzaktan yapabilirsiniz; bunun için aşağıda yer alan telefon veya e-posta aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz; Sizlere e-formatta sipariş formu gönderir siparişinizi alırız.
Ayrıca web-sitemizden daha ayrıntılı bilgilere erişebilir, ürünlerimizin resimlerini görüntüleyebilir, e-katalogumuzu indirebilirsiniz.

Tarafınızla uzun vadeli işbirliği kurmaya umar
Saygılarımızı sunarız.

İletişim